Home » Products » Equipment » Electronic Accessories » TOTAL Digital caliper 150mm (TMT321506)
TOTAL Digital caliper 150mm (TMT321506)
DIGITAL CALIPER PIED A COULISSE 0-150MM TOTAL
Range:0-150mm
Reading:0.01mm
IP54 housing
Battery 3V
Metric/inch system conversion at any position
Packed by plastic box
Code: TMT321506
Categories: Electronic Accessories, Equipment, Tools, TOTAL Tags: 150 mm, caliper, coulisse, pied, total
  • Technical Filters
Additional information
Series
TMT
Related products
  • CF4U - 4 sq.mm Single Level Fuse Terminal Blocks
    Read more
  • Seno V3335 Assorted Pads
    Seno V3335 Assorted Pads
    Read more
  • RED – YELLOW – GREEN – LED 24V DC Power Indicator Pilot Single Light Lamps 22mm
    RED – YELLOW – GREEN – LED 232V AC Power Indicator Pilot Single Light Lamps 22mm
    Round LED Dual Display AC Amp Volt Ampermeter Voltmeter Ammeter Digital Voltage Current Ampere Meter Indicator 60-500V 220V 100A